opc_loader

Wensenlijst

Op de hoogte blijven van onze nieuwste collecties en acties? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Top Wafel Tuniek Doorgestikt Turtle Prune Fuschia Paars

Mooie katoenen blouse met hoge hals en gestikt detail aan de bovenkant. De blouse is iets langer en heeft wijdere mouwen. In een prachtige kleur fuschia paars, prune. De blouse is one size en gemaakt van katoenen waffelstof.

Materiaal: 100% Katoen
Kleur: Prune (Fuschia Paars)

64,95
Kledingmaat

Gratis verzending vanaf €75,-
Voor 16:00 besteld, dezelfde dag verzonden!
Altijd 14 dagen bedenktijd

Zet op wensenlijst

Aanbevolen artikelen: